Nieruchomości Katowice – Oferta mieszkań na sprzedaż

Firma Esus działa na terenie Katowic jako deweloper w branży nieruchomości – posiadamy mieszkania na sprzedaż na terenie Katowic.

Katowice są stolicą województwa śląskiego, a także głównym ośrodkiem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 165km2 i liczy około 307 tys. mieszkańców. Miasto jest jednym z większych ośrodków naukowych w kraju, znajduje się tu 20 uczelni wyższych. Jest jednym z największych węzłów kolejowych w Polsce.

Rynek Katowicki oferuje niedrogie mieszkania – jest tu zdecydowanie taniej niż w innych największych miastach Polski. Jest to nawet 3 tys. Mniej za m2 niż w Warszawie i ponad 1,5 tys. za m2 w Krakowie.

Katowice obfite są także w atrakcyjne oferty pracy. Średnie wynagrodzenie w Katowicach wynosi obecnie 3 807 zł – to więcej niż w Krakowie czy Wrocławiu.

Dużym walorem jest także dostępność do terenów zielonych, która dla klientów jest coraz ważniejszym czynnikiem podczas wyboru miejsca zamieszkania. Katowice są także miastem bogatym w kulturalno-rozrywkowe wydarzenia. Atrakcje przez cały rok zapewniają m.in. Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Muzeum Śląskie Teatr Śląski i Hala Widowiskowo-Sportowa „Spodek”.

Mieszkania na sprzedaż w Katowicach

Aktualnie w ofercie firmy ESUS Nieruchomości znajdują się mieszkania:

Ulica Fabryczna 9b
Ulica Fabryczna 9a
Ulica Fabryczna 9

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nieruchomości.