Informacje o firmie ESUS Nieruchomości

Firma ESUS Eugeniusz Suchanek działa od roku 1989 na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Katowic. W pierwszych latach działalności specjalizacja firmy obejmowała branżę instalacyjną, z czasem rozszerzając płaszczyznę działania na budownictwo- nieruchomości w Katowicach i całym Śląsku.

Działalność deweloperska w Katowicach

W chwili obecnej ESUS działa jako firma deweloperska obejmująca swym zasięgiem działania głównie teren województwa śląskiego. W ofercie firmy znajdują się domy wolnostojące, domy w zabudowie szeregowej oraz lokale użytkowe zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Realizacje inwestycji

Firma podejmuje się realizacji inwestycji na prywatne zlecenia, a także na zlecenia przedsiębiorców lub spółdzielni mieszkaniowych. Inwestycje realizowane są zgodnie z życzeniem Klienta do stanu deweloperskiego lub pod klucz.

Firma współpracuje z konstruktorami, pracowniami architektonicznymi, architektami wnętrz oraz architektami ogrodów oferując swoim Klientom kompleksową obsługę w tym zakresie.

Szybki Kontakt

ESUS Eugeniusz Suchanek

ul. Fabryczna 9/3

40-611 Katowice

 

Tel.:602 44 22 55

e-mail: esus11@vp.pl