Nowe mieszkania w Katowicach w Ochojcu

Każdego roku mieszkania deweloperskie w Polsce zyskują coraz więcej osób chętnych, aby w nich zamieszkać. Mieszkania od dewelopera posiadają szereg zalet, które przeważają na ich korzyść w porównaniu z lokalami z rynku wtórnego. Kiedy zamierzamy kupić mieszkanie zazwyczaj na początku zapada decyzja, czy kupić je od dewelopera, czy od osoby prywatnej, a dopiero później rozważane są kolejne kryteria. Osoby wybierające tę drugą opcję często patrzą na ceny zakupu, ponieważ mieszkanie z rynku wtórnego prawdopodobnie będzie tańsze, jeżeli porównamy je z nowo wybudowanym mieszkaniem od dewelopera w tej samej okolicy. Jednak jeśli zwrócimy uwagę na dodatkowe korzyści wynikające z zakupu nowego lokum można dojść do wniosku, że taki zakup jest jak najbardziej opłacalny. Wystarczy wziąć pod uwagę korzyści jakie z tego wyboru wynikają.

Nowe mieszkania od dewelopera – ESUS Katowice

Do głównych korzyści przy zakupie mieszkania od dewelopera możemy zaliczyć:

  • niski czynsz – dzięki brakowi dodatkowych opłat administracyjnych pobieranych przez spółdzielnię mieszkaniową;

  • utrzymywanie się wartości mieszkania przez dłuższy czas – nowe budynki dłużej postoją i zachowają swoją wartość, niż mieszkania w starym budownictwie;

  • możliwość zdecydowania jak ma wyglądać Twoje mieszkanie, bez konieczności przerabiania tego, co zrobili poprzedni lokatorzy – tutaj wchodzisz do mieszkania z gołymi ścianami i wszystko zależy od Twojej inwencji.

„Nieruchomości Katowice” to temat, który jako inwestor zgłębiliśmy oddając wcześniej do użytku mieszkania w Panewnikach. Tym razem postanowiliśmy stworzyć dla Was nowy dom na Katowickim Ochojcu. Jeżeli już doceniliście wartość nowych mieszkań deweloperskich, chcemy przedstawić Wam najnowszą ofertę 12 lokali usytuowanych w nowo powstałym budynku przy ul. Fabrycznej 9a. Do wyboru są mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 33 do 77 metrów kwadratowych. Wszystkie w stanie deweloperskim, do samodzielnego zagospodarowania.

Budynek został wzniesiony w technologii murowej z pustaków wysokiej jakości i posiada trzy kondygnacje. W każdym lokalu wstawione są szczelne, plastikowe okna, a instalacja gazowa zapewni ciepło wszystkim mieszkańcom. Zastosowanie szerokich okien tarasowych pozwala mieszkaniom wypełniać się światłem słonecznym. Budynek został oddany do użytku w 2016 roku, a sprzedaż mieszkań ruszyła od września i jak widać na naszej stronie, już cieszą się zainteresowaniem klientów.

Katowice Ochojec – spokojna okolica do zamieszkania

Katowicki Ochojec to spokojna i cicha okolica idealna dla każdego, kto lubi czasem odpocząć z dała od zgiełku. Wielu mieszkańców centrum Katowic przyjeżdża tutaj, aby pospacerować. To m.in. Rezerwat Przyrody Ochojec, który graniczy z dzielnicą, jest przyczyną popularności tej lokalizacji. Rezerwat jest częścią Lasów Murckowskich i jest to bardzo duży obszar pełen roślinności – głównie drzew, które dają przyjemny cień w gorące letnie dni.

Ochojec położony jest blisko centrum Katowic. Dojazd samochodem do centrum zajmuje 20 minut, a świetnie zorganizowana komunikacja miejska dowozi pasażerów do wybranego miejsca. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się około 200 metrów od budynku. W pobliżu znaleźć można także lokale usługowe, sklepy, czy też niezbędny czasem bankomat.

Do użytku mieszkańców budynku oddanych zostało 12 garaży. Wraz ze swoim mieszkaniem deweloperskim zakupić można garaż o powierzchni około 18 metrów kwadratowych.

Zapraszamy do obejrzenia naszych mieszkań przy ul. Fabrycznej 9a w Ochojcu i do znalezienia swojego nowego miejsca.