Biuro nieruchomości ESUS – Katowice

Szukasz nowego mieszkania? Pragniesz się usamodzielnić? A może planujesz przeprowadzić się do Katowic? Jeśli tak, to pewnie interesuje Cię biuro nieruchomości, dla którego Katowice (lub szerzej: województwo śląskie) to główny obszar działalności. Interesujesz się domem wolnostojącym lub szeregowym? A może potrzebujesz raczej lokalu użytkowego? W takim razie dobrze trafiłeś. ESUS to agencja nieruchomości zlokalizowana w Katowicach.

Mieszkania dla każdego

Nasze doświadczenie w branży rozbudowujemy konsekwentnie od ponad 25 lat – łączymy sprawdzone rozwiązania z nowoczesnym podejściem i wrażliwością na potrzeby przyszłych mieszkańców. Od chwili założenia deweloper nieruchomości ESUS działa głównie na terenie województwa śląskiego, dlatego dobrze poznaliśmy lokalne uwarunkowania, jak również silne strony okolicy. Pozwala to nam oferować mieszkania w pełni wykorzystujące te zalety.

Skończyłeś studia lub dobrą szkołę, znalazłeś pracę, ale wciąż mieszkasz z rodzicami. To już pora aby zacząć myśleć o własnych czterech ścianach. Większa swoboda, możliwość ułożenia sobie życia i bycie panem we własnym domu. Umożliwiamy to! Oferujemy mieszkania, które kwalifikują się do skorzystania z dobrodziejstw rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Dopłaty rzędu kilkunastu procent do wkładu własnego to spore odciążenie dla kieszeni każdego młodego człowieka.

Nowe mieszkania prosto od dewelopera

Nieruchomości od dewelopera Katowice

Masz dość używanych, wymagających ciągłego remontu mieszkań? Mieszkasz w nieciekawej okolicy a może po prostu masz już dość horrendalnych opłat czynszowych? To znak, że warto abyś zainteresował się usługami dewelopera nieruchomości. Nie tylko oznacza to niższy czynsz, ale też całkowicie nowy, nieużywany stan mieszkania. Dopełnieniem listy zalet będzie znacznie mniejsza liczba formalności do załatwienia. Koniec z niepotrzebnymi papierami i niepotrzebną stratą czasu i nerwów.

 

Biuro nieruchomości ESUS wznosi budynki dbając o solidną, trwałą konstrukcję oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Kolejną zaletą naszych mieszkań jest ich dogodna lokalizacja. Mieszkania znajdują się niedaleko głównych tras komunikacyjnych aglomeracji śląskiej, dzięki czemu dojazd do wszystkich miast regionu jest szybki i łatwy. Spokojna okolica i dostępność do terenów zielonych sprawią, że życie w naszych nieruchomościach będzie też świetnym relaksem.